
Sinds 27 februari 2024 is er een nieuw tankstation op ons vliegveld en dat heeft impact op de manier waarop het gebruikt kan worden. Hieronder staan de mogelijkheden en krijgt u inzicht hoe het systeem werkt. Eventuele vragen kunnen gemaild worden naar info@ebzw.be. Fijne vlucht!
Passanten en privé vliegtuigen op EBZW: u kan direct met uw betaalkaart tanken. U steekt de betaalkaart in de terminal en volgt de stappen op het scherm. Na het tanken kan u een ticket afdrukken aan de terminal (en eventueel gebruiken voor uw boekhouding). Er worden GEEN facturen nagestuurd.
Vaste klanten op krediet: 1 keer per maand ontvangt u een factuur. Verdere afspraken kan u maken via info@ebzw.be.
Jet fuel voor passanten: u parkeert het vliegtuig bij de pomp. Vervolgens gaat u naar het clubhuis en kan u zich aanmelden voor JETA1. Hiervoor bent u verplicht een BTW-nummer te hebben, anders krijgt u geen JETA1. Tevens dient u het facturatieadres achter te laten. Na aanmelden krijgt u een tankkaart waarmee u kan tanken.
Comentários